Хочете мати стрункі ноги до літа? Приділяйте цим вправам всього 10 хв на день! (ВІДЕО)

Фітнес
Софія Мельник

Софія Мельник

Редакторка стрічки новин

Фітнес-блогерка Марса, фото
Скрін із відео на youtube

Ці прості вправи підійдуть кожному

Менше місяця лишилося до приходу літа 😍 І це значить, що пора активно взятися за свою форму! Ми вже розповідали, як схуднути в руках , витрачаючи на спеціальні вправи всього по 7 хв на день, а тепер поділимося секретом ідеальних струнких ніжок, які можна отримати до приходу літа, затрачаючи на тренування буквально по кілька хвилин на день!

Крутезним набором вправ ділиться популярна українська фітнес-блогерка MARSA . Це тренування на ноги включає 10 вправ загальною тривалістю 10 хв і підходить для будь-кого!

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Ось що радить Марса для максимального ефекту від комплексу вправ на ноги:

Робіть тренування кожен день в комплексі з збалансованим харчуванням і ви отримаєте чудовий результат!
— заппевняє фітнес-блогерка.
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Нагадаємо, що гарну поставу також можливо сформувати, не затрачаючи багато часу та зусиль. Це 10-хвилинне тренування допоможе підтримувати спину у гарному стані, а вашу фігуру — в гарній формі! 😉

Важливо

Вся інформація медичної тематики та інформація, що стосується здоров׳‏я, розміщена на сайті Хочу.ua, має виключно інформаційний характер і не є медичними порадами. Будь-які поради медичного характеру, зокрема щодо прийому тих чи інших препаратів, може давати тільки фахівець. Якщо у вас виникли проблеми зі здоров׳‏ям, зверніться до лікаря.