Смачний та корисний: який фрукт допоможе знизити кров'яний тиск

Здоров'я
Іванна Кульбіда

Іванна Кульбіда

Редакторка стрічки новин

Високий кров'яний тиск негативно впливає на організм і може спричинити різні проблеми зі здоров'ям. Знизити його можливо скоригувавши щоденні звички, правильно харчуватися та займатися фізичною активністю.

Формуючи свій раціон важливо вживати достатню кількість овочів та фруктів. Дієтологи вважають, що найкращий фрукт для зниження артеріального тиску - банан, розповідає eatthis.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video
Смачний та корисний: який фрукт допоможе понизити кров'яний тиск - фото №1

Банани багаті калієм, який може знижувати вплив натрію на організм людини. Це найкращі фрукти, які можуть знизити кров'яний тиск, розповідає дієтолог   Бріттані Данн , MS, RDN, CD та член Медичної експертної ради.

Банан невеликого розміру забезпечує близько 422 міліграмів калію, що дорівнює приблизно 9% від рекомендованої норми споживання. Ці фрукти потрібно вживати для балансу рідини та електролітів в організмі.

Це допомагає організму підтримувати об’єм крові та рідини — це допомагає підтримувати нормальний артеріальний тиск,

- пояснює Данн.

Банани чудово підходять для вживання після тренувань, адже допомагають уникати судом м'язів і втоми.

За даними CDC ,  калій, і натрій є електролітами, які допомагають організму підтримувати рідину та об’єм крові та забезпечують його нормальне функціонування. Недостатність калію та надто багато натрію можуть підвищити артеріальний тиск.

Великою перевагою бананів є їхня доступність у будь-яку пору року та невелика ціна. Банани можна вживати у фруктових салатах, смузі та коктейлях і просто споживати, як смачний фрукт.

Важливо: вся інформація медичної тематики та інформація, що стосується здоров'я, розміщена на сайті Хочу.ua, має виключно інформаційний характер і не є медичними порадами. Будь-які поради медичного характеру, зокрема щодо прийому тих чи інших препаратів, може давати тільки фахівець. Якщо у вас виникли проблеми зі здоров'ям, зверніться до лікаря.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Для нормального функціонування тіла необхідно забезпечити свій раціон достатньою щоденною кількістю вітамінів. При можливості намагайтеся вживати більше свіжих овочів та фруктів, або заморожувати сезонні, наприклад спаржу чи броколі.