Довіряйте відчуттям та прислухайтеся до свого тіла: за і проти спорту під час місячних

Здоров'я
Іванна Кульбіда

Іванна Кульбіда

Редакторка стрічки новин

На фото жінка робить зарядку
Фото: libresse.ua

Головне, під час критичних днів відчувати себе і коригувати навантаження

Багато людей, особливо на початковому етапі схуднення намагаються працювати над собою до поту, навіть під час критичних днів, адже зайва вага впливає на цикл . Навіть при больових відчуттях жінки здатні “іти на рекорди” задля омріяних цифр на вагах.

Одні жінки можуть навіть не відчувати больових відчуттів під час місячних, а іншим навіть дихати важко. Тому розуміння варто чи ні займатися фізичними навантаженнями у ці “веселі” дні дівчата мають обирати залежно від стану свого організму, розповідає фітнес-тренер та дієтолог Ірина Касянова.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video
Найважливіше правило це ВІДЧУВАТИ СВОЄ ТІЛО. Якщо ти почуваєш себе добре - тренування можна не пропускати. Рекорди в ці дні бити не потрібно, але займатись можна,
радить Ірина Касянова

Які види тренувань підходять під час КД

Можна займатися практично всіма видами навантажень, лише варто уникати активних кардіотренувань, великої кількості стрибків чи підіймання супер важкої ваги. Регулярні заняття спортом мають одну хорошу особливість - вони знімають та полегшують больові відчуття під час циклу.

При яких симптомах не можна займатися

  • слабкість;

  • запаморочення;

  • головні болі;

  • нудота;

  • спазми;

  • больові відчуття.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Коли під час критичних днів хочеться лише лежати - довіряйте своїм відчуттям і намагайтеся рухатися якомога менше. До того ж багатьох жінок у ці дні турбують надмірні набряки та стома.

Важливо

Вся інформація медичної тематики та інформація, що стосується здоров׳‏я, розміщена на сайті Хочу.ua, має виключно інформаційний характер і не є медичними порадами. Будь-які поради медичного характеру, зокрема щодо прийому тих чи інших препаратів, може давати тільки фахівець. Якщо у вас виникли проблеми зі здоров׳‏ям, зверніться до лікаря.